Co zrobić, jeśli chcesz znaleźć partnera po byciu singlem przez długi czas?

296

Każdy, kto kiedyś był w związku, który bardzo go satysfakcjonował zapewne długi czas walczył z uczuciem pustki po rozstaniu. Z resztą bywa to różnie. Dla niektórych może to być kilka miesięcy, dla innych kilka lat – ciężko jest tak naprawdę określić, kiedy wreszcie czujemy się na siłach, aby ,,wrócić na salony” – jednakże jeśli taka chwila nadchodzi – to o czym warto jest pamiętać? O tym już za chwilę!

Co zrobić, jeśli chcesz znaleźć partnera po byciu singlem przez długi czas?

Pamiętaj o tym, aby przepytać samego siebie

Pierwsze pytanie, które powinieneś sobie zadać, brzmi: czy jesteś pewien, że zgodziłeś się z samym sobą, że straciłeś tą drugą połowę? Jeśli jednak czujesz się dobrze, możesz przejść do następnego pytania, czyli ,,czy wiesz, czego chcesz?”. Oczywiście w tym przypadku musisz jasno zdefiniować cechy, które chcesz widzieć w przyszłym partnerze, a najlepiej jednocześnie zdefiniować dopuszczalne defekty, które nie sprawią, że będziesz miał ochotę natychmiast się z taką osobą rozstać. Niestety, w dzisiejszych czasach każdy chce kogoś, kto ma jest na tyle piękny i jednocześnie chętny, aby wysyłać nam sex fotki, gotować no i jednocześnie sprzątać za nas. A najlepiej to jeśli będzie to modelka, oraz sprzątaczka w jednym – no niestety, ale tak dobrze to nie ma – no chyba że sami jesteśmy obrzydliwie bogaci i piękni. Trzecim pytaniem jest to, czy masz czas. Im więcej go masz, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ ułatwia Ci to odpowiadanie na wiadomości i prowadzenie rozmów. Wiele osób traci potencjalne pary, ponieważ nie mogą prowadzić właściwych rozmów lub nie mają wystarczająco dużo czasu na rozmowy. Niestety, jeśli nie masz talentu aby odpowiednio zabawiać kobiety, masz niewielkie szanse na znalezienie tej odpowiedniej. W przypadku kobiet jest to znacznie prostsze, ale ten temat może nie wymagać omawiania.

Nie śpiesz się!

Pośpiech to także domena naszych czasów, ale nie wszystko jest takie wspaniałe – jeśli jest to robione w pośpiechu. Przede wszystkim, kiedy umawiamy się online, spowoduje to wiele szkód. Na internecie możemy znaleźć pełno historii o nieudanych związkach, które powstały w Internecie na jakiejś stronie internetowej. Cóż, jeśli nie dlatego, że wiele osób nie chce czekać, idą do łóżka zaraz po randce lub pobierają się od razu, to większość tych błędów raczej nie da się rozwiązać.