Czy kobiety lecą na seksowne męskie perfumy?

90

Zmysł zapachu jest jednym z najbardziej intensywnych. Od wielu długich lat wiadomo, że to właśnie nasz węch odpowiedzialny jest za zakochanie, „motylki w brzuchu” oraz silne pożądanie. Nic więc dziwnego, że każda kobieta uwielbia uwodzicielski, zmysłowych zapach mężczyzny, który otula jej zmysły i rozbudza pragnienia. Dlaczego zapach tak silnie oddziałuje na każdą kobietę? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska analizując ankietę wykonaną z użytkownikami portalu erotycznego https://www.sexklasa.net. Zaczynamy! 

Zapach – klucz do udanego związku i mocnych wrażeń w sypialni 

Węch to ewolucyjnie najstarszy zmysł człowieka. Co ciekawe, zapachy jesteśmy w stanie już czuć w trzecim miesiącu życia płodowego. Zmysł węchu jest także jednym z najbardziej praktycznych – informuje nas o pożywieniu czy zagrożeniu. Oprócz tego, to jeden z głównych afrodyzjaków – badania naukowe pokazują, że zakochujemy się niejednokrotnie właśnie w zapachu. Nuty zapachowe, które pociągają nas, rozbudzając ukryte pragnienia, wzbudzając emocje, działają na nasz umysł niezwykle intensywnie. 

Zasada warunkowania – jak dobrać idealny zapach dla naszej partnerki? 

Nasze preferencję zapachowe powstają na zasadzie warunkowania. Założyć należy, że każdy zapach jest neutralny. Częstotliwość, z jaką stykamy się z danym zapachem, decyduje o jego odbiorze. Warto używać zapachu, który kojarzy się naszej kobiecie z upojnymi chwilami spędzonymi w zaciszu sypialni, który jej mózg kojarzy z upojnymi chwilami. Piękny, zmysłowy zapach to także doskonały „magnez” do uwodzenia, dzięki któremu znajomość przerodzi się w wyjątkową, namiętną miłość.

Uwolnij emocje – zapach kluczem do osiągnięcia zamierzonych efektów

Zapach. Pomimo tego, że niewidoczny, to niezwykle znaczący. Uwodzenie czy długoletni związek – bez znaczenia pozostaje status, w jakim się znajdujemy. Kobiety lecą na seksowne zapachy i doskonale wie o tym każdy, prawdziwy mężczyzna. Jeśli więc chcesz zadbać o ogień waszego związku, dobre perfumy będą kluczem do osiągnięcia zamierzonych efektów, które przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania.