Czy Tinder Love może przerodzić się w wieloletnią miłość?

92

Wiele osób poznaje partnerów poprzez portal Tinder. Niektóre znajomości oparte są na zasadach One Night Stand, jednak zdarzają się też sytuacje, kiedy ludzie zakochują się w sobie, budują relację, która trwa przez długie lata. 

Jak zakochać się na Tinderze? 

Iwona Kulwicka napisała bardzo poczytną książkę ’ Miłość po 40. Jak zakochać się na Tinderze. Książka dla kobiet, które nie wierzą w miłość’. Po przeczytaniu tej książki, można wysnuć związek, że budowanie relacji, choć trudne, jest możliwe, może zakończyć się pełnym powodzeniem. Nowoczesne technologie mogą wydatnie pomóc wszystkim, którym brakuje czasu na poznawanie nowych osób. W Internecie również można poznać wielką miłość, należy być jednak przy tym ostrożnym. Jeśli więc z drugą osobą, wymieniacie między sobą pikantne zdjęcia, przestrzegajcie zasad, które powinny być zastosowane podczas sextingu. Warto również przed spotkaniem na żywo, umówić się na rozmowę online, gdzie można zbadać intencje drugiej strony. 

Gdzie poznać nowe osoby? 

Z pewnością, nowe osoby można poznać poprzez Tinder, Można powiedzieć, że jest to bardzo udany, mobilny portal randkowy, który korzysta z technologii lokalizacji. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne IOS, także na Android, można z niego korzystać również w przeglądarkach internetowych. Tinder ma ponad 75 mln. aktywnych użytkowników oraz 6,5 mln. subskrybentów. Wśród tego grona, znajdą się osoby, które poszukują różnego rodzaju relacji, w tym wielu chce zbudować trwałą relację. Z raportu 'aplikacja mobilna’, który był przeprowadzony na zlecenie Spicy Mobile, można odczytać, że bardzo popularne portale to także Badoo oraz Sympatia. 

Podsumowanie

Tinder oraz inne mobilne apki randkowe to sposób na poznanie drugiej osoby. Można poznać na tego rodzaju apkach, również wiele osób, które gotowe są na wejście w dojrzałą, długoletnią relację. Chcąc poznać taką osobę do poważnego związku, należy jednak być ostrożnym, bo to jest klucz do tego, by nie poczuć rozczarowania. Losy par, które poznały się poprzez Tinder wskazują, że można zbudować dojrzałą relację, zaczynając ją od rejestracji na Tinderze bądź też innej mobilnej apce randkowej.