Gdzie najlepiej wybrać się na podróż poślubną?

378

Wybór odpowiedniego miejsca na podróż poślubną zwykle jest dość ciężkim zadaniem, z racji tego, że przecież musi to być ciekawa pozycja dla obu państwa młodych, nie mówiąc już o tym, że w odpowiedniej cenie – no i najlepiej, aby tam można było się udać już za niedługo. Gdzie więc warto jest się wybrać na podróż poślubną?

Zanim zaczniemy – pandemia covid-19

Pamiętaj o tym, że przede wszystkim warto jest zapoznać się z aktualnymi regułami dotyczącymi obostrzeń w sprawie pandemii. Na pewno za jakiś czas zostaną one zniesione, ale latanie do niektórych krajów może nadal być mocno utrudnione, dlatego też sprawdź, zanim cokolwiek zarezerwujesz! 

Francja – Lazurowe wybrzeże

Francja zwykle kojarzy się z romantycznymi wycieczkami, ale Lazurowe Wybrzeże łączy w sobie piękno plaży i prawdziwą, francuską atmosferę, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce dla nowej pary małżeńskiej. To także cel wypraw absolutnie luksusowych, ale dla tych, którzy długo nie chcą latać poza kontynent – w końcu wyprawa samochodem może być równie ciekawa (no i obecnie jako jedyna dostępna). Możesz odpocząć na plaży, delektować się lokalną kuchnią, obserwować kołyszące się żaglówki, czy też spacerować po polach lawendy. 

Japonia – Kyoto, Tokio oraz Osaka

Japonia, jak każdy wie, to kraj kwitnącej wiśni. Tym, którzy pobierają się wiosną, trudno o bardziej romantyczny pomysł na podróż. Wiśnie kwitną w Japonii zwykle przez tydzień lub dwa pod koniec marca i na początku kwietnia. W Japonii, zwłaszcza w dużych miastach, można znaleźć światowej klasy hotele i restauracje. Japonia jest świetnym miejscem, ponieważ możesz zobaczyć tam zupełnie inną kulturę, która co ciekawe jest dość przesiąknięta erotyką. W końcu filmy erotyczne dla osób pełnoletnich czy automaty z używaną bielizną to tam nic dziwnego, dlatego też bardziej zagorzałym katolikom nie polecamy tego kierunku na podróż ślubną.

Zabierz swoją wybrankę na Antypody!

Pod względem atrakcyjnych propozycji luksusowych podróży poślubnych Australia jest ostatnio coraz popularniejszym wyborem. W końcu tutaj znajduje się największa rafa koralowa na świecie, tak duża, że można ją zobaczyć z kosmosu! Tutejsza rafa koralowa jest tak bogata, że trudno się nudzić. Dlatego też, dla osób, które uwielbiają aktywne spędzanie czasu, podróż poślubna w tym kierunku będzie idealnym wyborem!