Jak dostrzec oznaki, że twój związek chyli się ku końcowi?

401

Kiedy dwójka partnerów traci zainteresowanie w sobie nawzajem, bądź znajduje sobie inny obiekt westchnień, wtedy zazwyczaj zamiast próbować naprawić cokolwiek, jedna bądź nawet obie ze stron, stara się ,,wygasić” to uczucie, przez co wydaje im się że mniej zranią partnera. Jakie więc są oznaki tego, że twój związek chyli się ku końcowi?

Jak dostrzec oznaki, że twój związek chyli się ku końcowi?

Seks jest nudny – lub go nie ma

,,Boli mnie głowa”, – to jedne z najczęściej słyszanych słów, które powodują rozpad związku. Jeśli słyszysz to słowa, to oznacza to mniej więcej tyle, że partnerka (bądź partner) nie jest już dłużej zainteresowany tobą na tyle, aby uprawiać z tobą miłość (na przykład seks analny). Być może nawet też otrzymuje ją od innej osoby, a z tobą jest tylko dla tego, ponieważ posiadasz coś co mu jest jeszcze potrzebne, bądź też z czystego przyzwyczajenia bądź lenistwa. Brak czułości pomiędzy partnerami to jedna z pierwszych oznak ochładzającego się uczucia. Nie należy go lekceważyć, z tego powodu że im wcześniej go tak naprawdę zauważymy, tym większe szanse mamy na to, aby uratować ten związek.

Kłócicie się coraz częściej

To może oznaczać początek końca waszego związku. Niestety, ale związek składa się z dwóch osób, które powinny ze sobą współpracować, aby osiągnąć jakiś cel. Gdy niestety jednak dochodzi do tej rozmowy, i żadnego porozumienia nie udało się uzyskać, to po prostu związek idzie ku końcowi. Czasami patrzysz na swojego partnera i pierwsza myśl jaka przychodzi ci do głowy ,,Boże znowu on”. Niestety, ale kiedy już tak myślimy o swoim partnerze, nie lubimy przebywać w jego ,,obejściu” oraz po prostu nas denerwuje, to lepiej pomyśleć tutaj o zakończeniu tego związku. Kiedy nie masz ochoty już nigdzie wychodzić ze swoim partnerem, magia wychodzenia na spacer, do kina, bądź nawet robienie drobnych prezentów nie sprawia ci przyjemności, to wiedz, że twój związek popada w ruinę i jest mała szansa na to, że go uratujesz.