Jak mile zaskoczyć swoją partnerkę?

401

Panowie – to poradnik dla was. Jak wiadomo, wiele kobiet skarży się na to, że nie są ,,zaskakiwane” przez nas, dlatego czas to zmienić. Sposobów na zaskoczenie swojej kobiety jest mnóstwo, jednakże jak wiadomo – każda jest inna, dlatego na pewno wszystkie sposoby nie zadziałają – możemy wam tylko podsunąć pomysły – reszta leży już w waszych rękach (i waszej znajomości waszej partnerki).

Jak mile zaskoczyć swoją partnerkę?

Kobiety uwielbiają słodycze

Tak naprawdę… Szczerze powiedziawszy to sposób który może się udać… Ale jeśli kobieta jest ,,na diecie” – to jedyne co otrzymacie w zamian za wasz wysiłek to przysłowiowy ,,opieprz” i tekst ,,przecież wiesz, że jestem na diecie” – dlatego radzimy stosować ten sposób z ostrożnością. No, ostrzegliśmy was, więc czas na sposób. A jest on całkiem prosty – użyjcie swoich umiejętności kucharskich, nie trzeba tu wiele.

Przepis na domowe babeczki – ręcznie robiony marcepan, sposobów na ręcznie robione cukierki jest mnóstwo – tylko pamiętajcie o oryginalnym zapakowaniu tego, w przeciwnym wypadku kobieta uzna, że to ,,sklepowe”. Kreatywność będzie tutaj waszym dużym plusem. Pomyślcie chwilę, panowie, co jest w dzisiejszych czasach tak naprawdę najcenniejsze? Nie, nie pieniądze, nie oglądanie porno z roksa razem z partnerem, nawet też nie do końca zdrowie (choć też jest bardzo ważne) – najważniejszy w dzisiejszych czasach, jest czas. Każdy z nas ma go niewiele, a pokazując partnerce, że przeznaczyliśmy na zrobienie tego przedmiotu trochę czasu, będzie najlepszym prezentem dla niej, który na pewno ją zaskoczy. Dlatego też, twoja koszulka przerobiona na poduszkę, czy też ręcznie wykonany kuferek na kosmetyki – sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowa i doceniona.

Wyślij do niej kuriera z kwiatami

Wydaje się, że jest to oklepany sposób – ale powiedzcie sami sobie, kiedy ostatnio widzieliście kuriera z bukietem kwiatów, który je przekazuje na przykład koleżance z pracy. Nigdy? Raz? No właśnie. Dlatego też, jeśli chcecie ponownie zaimponować swojej kobiecie, radzimy wyłuskać ,,trochę grosza” z portfela i szarpnąć się na takie przedsięwzięcie.