Jak na nowo rozpalić pożądanie w związku?

139

Udane życie seksualne to jeden z ważniejszych fundamentów każdego zdrowego związku, dlatego warto dbać o atmosferę w alkowie sypialnianej, by żar i namiętność nigdy nie zgasły. Nie zawsze jednak znajduje to odzwierciedlenie w życiu intymnym partnerów, a zwłaszcza tych mogących pochwalić się długoletnim stażem. Tacy ludzie zazwyczaj nie zabiegają już o odpowiednią atmosferę w sypialni, godząc się na nudne i mało wyszukane relacje intymne. Tymczasem to wcale nie długie lata spędzone razem przesądzają o ochłodzeniu i zaniku kontaktów seksualnych, ale obojętność partnerów i ich obopólne przyzwolenie na taki stan. Zawsze warto zabiegać o uwagę i zainteresowanie partnera, a życie seksualne także ulegnie metamorfozie.

Czas na działanie

Na wygasanie pożądania w związku wpływa wiele czynników, ale nuda i brak zainteresowania partnerem stają się największymi wrogami namiętności. Tak niestety się dzieje, gdy pary spotykają się ze sobą bardzo długo, wspólnie żyją i wychowują dzieci. Chroniczny brak czasu, nadmiar obowiązków i pęd życia spychają na margines życie intymne, które przecież jest szalenie istotne dla dwojga ludzi tworzących związek. Warto więc zmienić swój sposób myślenia i przekonać partnera o swojej atrakcyjności, zabiegając o jego względy, by znów dostrzegł interesującą i podniecającą osobę, w której dawniej się zakochał.

Zmysłowy ubiór w alkowie sypialnianej

Każda kobieta pragnie być atrakcyjna i pociągająca dla swojego partnera, ale większość z nich w natłoku codziennych obowiązków zupełnie zapomina, jak ważny dla mężczyzny jest jej nocny strój. Kobiety zakładają często na siebie bawełniane, rozciągnięte piżamy, narzekając później na brak uwagi i zainteresowania ze strony ich ukochanego. Tymczasem wystarczy seksowna, zmysłowa bielizna nocna, by mężczyzna skutecznie zapomniał o spaniu. Uwodzicielskie komplety bieliźniane z koronki i satyny w mocnej czerwieni, eleganckiej czerni czy niewinnej bieli zawsze działają na wyobraźnię partnera, znakomicie ożywiając i rozpalając na nowo ogień w sypialni. Każda para, która dostrzega pierwsze symptomy nudy w swoich kontaktach intymnych, powinna jak najszybciej zacząć reagować i wprowadzać kuszące, podniecające elementy do życia intymnego, jak zmysłowa bielizna czy seks w nietypowych miejscach.