Masaż erotyczny – jak go wykonać, aby nikomu nie stała się krzywda?

286

Wiele osób nie wie, jak jednocześnie zadowolić swoich partnerów w ten sposób. Jak więc wykonać masaż erotyczny bez ranienia partnera? Przeczytaj uważnie, aby się tego dowiedzieć!

Masaż erotyczny – jak go wykonać, aby nikomu nie stała się krzywda?

Jak to robić poprawnie?

Nieprawidłowy masaż erotyczny może być bardzo bolesny. Jeśli wykonujesz masaż erotyczny, nie idź na całość – i nie używaj całej swojej siły. Masaż erotyczny zawiera dwa podstawowe elementy. Pierwszym elementem jest użycie odpowiedniej ilości siły – ponieważ nie możesz użyć zbyt wiele. Po drugie – trzeba masować w odpowiednim miejscu.

Warto zacząć od przygotowania własnego nastroju

Zacznij od włączenia relaksującej muzyki – niekoniecznie muzyki spa lub dźwięków tropikalnego lasu deszczowego, ale powinieneś być w stanie zrelaksować partnera. Oprócz odpowiedniego przygotowania wizualno-słuchowego warto też przygotować prezerwatywy, bo seks nastąpi później, prawda?

Odpowiednie olejki

Zmysłowy olejek do masażu może stymulować ciało i mięśnie partnera. Aby zwiększyć przyjemność seksualną, najlepiej kupić odpowiedni olejek do masażu – używanie zwykłych olejków może wywołać alergię u partnera.

Nie śpiesz się z przechodzeniem do seksu!

Przynajmniej przez pierwsze 20 minut masaż erotyczny powinien wyglądać jak zwykły masaż. Nie masuj od razu swoich intymnych części ciała. To miejsce zostaw na później. Masuj całe mięśnie partnera ciągłymi, równymi ruchami. Poświęć chwilę, aby skupić się na każdym mięśniu i przejdź dalej. Uważaj, aby nie pocierać ciała partnera zbyt mocno, aby nie zranić się nawzajem. Najpierw wykonaj powolny ruch okrężny wokół organów płciowych partnera. Po upływie wyznaczonego czasu możesz zrobić więcej, niezależnie od tego, czy jest to penetracja, czy dalsze pieszczoty. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, Twój partner prawdopodobnie osiągnie orgazm. Oczywiście staraj się jak najdłużej, bo każdy chce, żeby ta zabawa trwała jak najdłużej!

Pamiętaj o odpowiednim zaścieleniu

Przed masażem najlepiej położyć coś, np. Ręcznik, aby olej nie dostał się do posłania, ponieważ jest trudny do usunięcia. Dodatkowo możesz też przygotować jakieś ciekawe zabawki erotyczne wcale nie jest powiedziane to, że możesz jedynie uprawiać seks i masować partnera – bo w końcu możesz się również inaczej zabawić, prawda?