Najlepsze pomysły na niespodziankę dla Twojego partnera

197

Wielkimi krokami zbliżają się jego urodziny, walentynki lub inne święta, a Ty masz pustkę w głowie i naprawdę nie wiesz, jaki prezent mu kupić? Wszystko przez to, że facetowi naprawdę trudno kupić udany prezent. Większość elektronicznych gadżetów wolą wybrać sobie sami, zapaleni wędkarze na pewno mają już pokaźną kolekcję spławików, a miłośnicy fantastyki – figurek superbohaterów. A może by tak podarować mu nie przedmiot, a doświadczenie? Oto najlepsze pomysły na niespodziankę dla Twojego faceta!

W co by się tu… rozebrać?

No dobra, może to nie jest najbardziej oryginalny pomysł, ale to zawsze będzie dla niego wyjątkowa niespodzianka. W końcu czy może być lepsza niespodzianka, niż spełnienie erotycznej fantazji? Jakieś pikantne zdjęcia erotyczne lub plakat z twoim wizerunkiem. Tym razem musi być jednak naprawdę wyjątkowo. Zadbaj o wszystkie szczegóły – od nastroju, wystroju pomieszczenia, w którym będziecie szaleć, aż do stroju, który na siebie włożysz. Zastanów się, co najbardziej będzie kręciło Twojego faceta. Mocno wydekoltowana koszulka? Koronkowy komplet ze wstążeczkami? A może to skórzany gorset najbardziej rozgrzeje jego wyobraźnię? Stwórz cały scenariusz co będziecie robić i zacznij go realizować z wyprzedzeniem, na przykład wysyłając mu zmysłowe SMSy jeszcze przed zaplanowanym spotkaniem. To naprawdę będzie jedna z tych niespodzianek, której Twój ukochany nigdy nie zapomni.

Idźcie razem na ekscytujące zakupy!

A jeśli jeszcze bardziej chcesz go zaskoczyć, nie kupuj nic sama, tylko zaproś go na ekscytujące zakupy. Wspólna wyprawa do sexshopu szczególnie rozgrzeje Wasze zmysły. Twój partner będzie mógł sam wybrać jaka zabawa sprawi mu największą przyjemność w jego wyjątkowym dniu! Dobrym pomysłem jest także przeglądanie razem asortymentu takiego sklepu online. Najlepszy sexshop oferuje zarówno zabawki i gadżety erotyczne, jak i bieliznę, gry erotyczne czy śmieszne dodatki. Wszystko z najlepszej jakości materiałów, które pozwolą cieszyć się rozkoszą na wyższy poziom. Przeglądanie oferty sexshopu w domowym zaciszu może być jeszcze bardziej ekscytujące! To takie podwójne świętowanie – najpierw niespodzianka podczas zakupów, a potem realizacja planu po dostarczeniu przesyłki.

Przeżyjcie razem coś wielkiego

Rynek prezentów – doświadczeń ciągle się rozwija. Możesz już nie tylko zamówić dla ukochanego lot balonem czy skok ze spadochronu. Możliwości jest znacznie, znacznie więcej. Zamów coś, co możecie przeżyć razem. Wspólnie dzielone emocje są znacznie bardziej intensywne. Co masz do wyboru? Jest tego mnóstwo – masaż dla par, kolacja na wysięgniku pod samym niebem, kolacja w ciemności, warsztaty tantrycznego seksu lub body sushi. Wystarczy tylko trochę poszukać, by znaleźć coś, co z pewnością spodoba się wam obu.

Doświadczenie jako prezent

Praktyczne i przydatne prezenty są na pewno miłe… ale z pewnością długo się o nich nie pamięta. Co innego doświadczenia. Taki prezent łączy i zapada w pamięci. A jeśli jeszcze ubierzesz go w formę niespodzianki, masz gwarancję, że oboje będziecie wspominać go nawet po latach.