Najlepsze porady dla zakochanych na rok 2020

279

Nie da się ukryć, że rok 2020 to ciężki okres dla wszystkich – ale prawdpodobnie dla par najcięższy (rozwody w Hiszpanii są tu przykładem). Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was najlepsze porady, które mogą wam pomóc przetrwać ten trudny okres!

Najlepsze porady dla zakochanych na rok 2020

Rozmowa często bywa rozwiązaniem wielu problemów

Pamiętaj jednak o tym, aby te rozmowy były szczere. W przeciwnym razie, jeśli zaczniesz okłamywać siebie, doprowadzisz do rozpadu związku, którego nie jest łatwo zbudować od podstaw znowu, prawda? To samo dotyczy wspólnych zainteresowań, ponieważ znalezienie wspólnych zainteresowań może być skomplikowanym procesem, ponieważ czasami trudno jest znaleźć odpowiedni temat dla was obojga. Jeśli masz już jakieś wspólne hobby, byłoby świetnie, ale nie zapominaj, że dalszy rozwój i poszukiwania są warte zachodu. Czasami, jeśli nie chcesz uprawiać tego hobby, lepiej zadowolić swojego partnera. Jest to również dobre rozwiązanie, ale pamiętaj, aby poinformować go o tym wcześniej.

Pozwól partnerowi przejąć inicjatywę

Jeśli twój partner jest cichą osobą, zdecydowanie powinieneś rozważyć zwrócenie się do niego we właściwy sposób. Zwykłe „co chcesz zrobić” – zwykle spotykane w części rozmowy, ponieważ twój partner nie jest na to przygotowany. Najlepiej poprosić go o rozmowę po obiedzie lub gdy obie strony związku odpoczywają. Pamiętaj również o tym, że jeśli twój partner jest zwykle osobą cichą lub introwertyczną, może mieć problemy z wyrażaniem dzikich fantazji. Dlatego najlepiej jest najpierw prowadzić normalne życie seksualne, a następnie stopniowo rozmawiać o swoich fantazjach seksualnych i powoli je pokazywać partnerowi. Oczywiście przez cały czas, jeśli twoje erotyczne fetysze są zbyt dziwne, twój partner będzie przestraszony. Dobrym przykładem jest to, jak zacząć igraszki w łóżku. Partnerka nosząca tę seksowną bieliznę na pewno będzie pewniejsza siebie, bo będzie piękniejsza. Dlatego pamiętaj, że każda terapia, która urozmaica Twoje życie seksualne, może wzmocnić i poprawić Twoje relacje seksualne.

Nie zapominaj o tych małych rzeczach

Czasami dobre śniadanie, prezent w postaci kawy lub kwiatów naprawdę sprawią, że Twój partner poczuje się lepiej, nawet gdy nie będzie ku temu okazji. Należy o tym pamiętać, ponieważ może to pomóc w dalszym rozwoju związku. W końcu jeśli nie będziesz dbał o swój związek, to będzie ci bardzo ciężko, z racji tego, że im mniej będziesz w niego inwestował, to tym gorzej będzie. Nie da się ukryć, że wiele osób traktuje pandemię jako wygodną wymówkę na rozstanie się, ponieważ w ich związku jest już po prostu na tyle źle, że jedna ze stron na poważnie myśli o rozstaniu się.