Najpopularniejsze gadżety erotyczne dla par

88

Jeśli chodzi o przyjemność seksualną, istnieje wiele produktów do jej osiągnięcia. Najlepsze seks-zabawki dla par mogą pomóc ubarwić życie seksualne, a my przygotowaliśmy listę najlepszych seks-zabawek dla Ciebie i Twojego partnera, abyście mogli cieszyć się nimi. Jeśli Twoje życie seksualne stało się monotonne, wyczaruj bardziej intensywne wersje doznań, które już lubisz, i pomóż sobie poczuć się bardziej związanym ze swoim partnerem. Ponadto, jeśli szukasz wspaniałego prezentu dla swojego partnera (lub nawet dla siebie), zabawka erotyczna jest zawsze dobrym wyborem. 

Przyjemność nie zna granic

Użyj zdalnie sterowany wibrator, aby dodać uczucie ssania łechtaczki do penetracyjnych zabaw waginalnych lub analnych. Jego smukła konstrukcja i łatwy do trzymania uchwyt pozwalają mu lepiej dopasować się do ciała niż innym zabawkom do ssania łechtaczki dostępnym na rynku. Ponadto można nim zdalnie sterować za pomocą aplikacji, co oznacza, że możesz go używać z partnerem podczas wideo seks randki na sexklasa.net. Łącząc precyzyjną stymulację z dudniącą intensywnością, wibratory palcowe są świetne zarówno do seksu solo, jak i dla par. Ten mini wibrator palcowy wsuwa się bezpośrednio między dwa palce Twoje (lub Twojego partnera), oferując buzujące urozmaicenie seksu ręcznego lub penetracyjnego. Jest on wielkości paczki masła i z łatwością mieści się między dwoma ciałami. Pokochaj wibracje, które nie przeszkadzają w odczuwaniu przyjemności, ale ją potęgują!

Nowe oblicze seksu

Wybierz proste, ale niezwykle skuteczne urządzenie próżniowe, które ma kilka zastosowań. Jest fantastyczne do osiągania erekcji, którą pierścienie zwężające pomagają utrzymać, umożliwiając mężczyźnie odbycie stosunku. Wibratory królicze są uważane za najlepszy sposób na jednoczesną stymulację punktu G i łechtaczki. Wibrator rozgrzewający został stworzony specjalnie dla wszystkich rodzajów par. Może on stymulować jednocześnie punkt G i łechtaczkę lub penisa. Posiada nawet funkcję promieniowania cieplnego, która rozluźni mięśnie i poprawi krążenie. Używaj go analnie lub waginalnie z partnerem. Jeśli seks penetracyjny to Twoja pasja, ale chcesz tych wewnętrznych wibracji, których nie wytworzą ani palce, ani penis, wibrator kieszonkowy jest dla Ciebie. Wibrator jest wielkości dłoni i ma kształt jajka, a sterowanie nim odbywa się zdalnie za pomocą aplikacji na smartfona, więc możesz go włożyć i nosić podczas seksu oralnego lub założyć na kolejną randkę, aby gra wstępna stała się wydarzeniem na cały wieczór.