W jaki sposób możemy urozmaicić sobie seks po ślubie?

400

Urozmaicenie seksu w długim związku to świetny sposób na poprawienie swoich relacji z partnerem, ale większość osób nie ma zazwyczaj na to pomysłu. Dlatego też, dziś wam w tym pomożemy – poniżej znajdziecie najlepsze porady, jak urozmaicić swój seks po ślubie!

W jaki sposób możemy urozmaicić sobie seks po ślubie?

Rozmawiajcie!

Może i to wydaje się wam dziwne, ale najlepszy sposób na urozmaicenie seksu to szczera rozmowa z parterem. Może twój partner ma ochotę na coś nowego? W końcu jeśli jesteście tak długo razem, to możecie o tym porozmawiać, czyż nie? Żyjąc z kimś przez dłuższy czas często zapominamy o tych drobnych uczynkach które sprawiły że dzisiaj jesteście parą. Dlatego też warto jest co jakiś czas je powtórzyć, nie musi być to coś ogromnego w rodzaju nowego samochodu stojącego na podjeździe, ale mogą to być na przykład ręcznie wykonana rzecz (czemu by nie amatorski film porno?), który ułatwi życie naszej drugiej połówce, może to być ręcznie robiona lampka bądź nawet i stolik do kawy. Ważne jednakże jest to, aby był przez nas wykonany, bo wtedy dajemy drugiej osobie do zrozumienia, że są warci naszego czasu, a czy jest coś, co jest cenniejsze od naszego cennego, ograniczonego czasu? Chyba tylko uczucie drugiej osoby do nas.

Przestań się bać zabawek dla dorosłych

Dzięki użyciu odpowiednich dla was zabawek erotycznych naprawdę możecie poczuć się lepiej w waszym łóżku. Na takie seks zabawki mogą składać się na przykład wibratory, kulki gejszy, czy nawet sama bielizna erotyczna. Pamiętajcie jednak o tym, że wszelkie zabiegi, które służą urozmaiceniu waszego pożycia seksualnego mogą poprawić waszą aktualną relację. Udany seks pełni nieocenioną rolę we wzajemnym zbliżaniu partnerów. Dlatego też odpowiednie zabawki erotyczne na pewno pozwolą wam na podniesienie temperatury w łóżku.

Seks w plenerze

Nic tak chyba nie podnosi ciśnienia jak seks w miejscu, gdzie ktoś może nas ,,przyłapać” – niektórzy ludzie podnoszą poprzeczkę do tego stopnia, że uprawiają seks publiczny w miejscach, gdzie ktoś w każdej chwili może nas zobaczyć. Na początku lepiej jest jednak wybrać ustronne miejsce, gdzie będą małe szanse że ktoś nas ,,namierzy”. Oprócz tego, możemy również zacząć uprawiać seks na balkonie Tutaj jednakże trzeba zaznaczyć, że jeśli wasz balkon jest dość otwarty, to nie rekomendujemy tego sposobu. Najlepszy w tym wypadku będzie obszerny taras, gdzie ciężko będzie nas dostrzec sąsiadom. Jeśli posiadamy odpowiednich rozmiarów samochód, to możemy wybrać się na przykład do lasu, gdzie wystarczy że złożymy odpowiednio siedzenia, nakryjemy je kocem i już możemy zabierać się do dzieła. Tylko nie stawajcie w miejscach gdzie często przechadzają się dzikie zwierzęta, bądź też koło szkółek leśnych – nikt chyba nie chciałby, aby leśniczy nakrył ich na tworzeniu ,,dzieła”.