Zwiększ swoje doznania z gadżetami erotycznymi

137

Twoje życie seksualne straciło smak? Nie masz ochoty na seks lub nie sprawia Ci on przyjemności? Porozmawiaj z partnerem i wspólnie zastanówcie się nad zakupem gadżetów erotycznych. Jeśli odczuwacie niechęć przed kupowaniem takich zabawek stacjonarnie z powodzeniem możecie zamówić je internetowo. Na rynku dostępny jest szereg zabawek i akcesoriów erotycznych. Dostosuj je do siebie i swojego partnera pod względem preferencji. Zabawka dla niej, dla niego, a może dla pary?

Zabawki erotyczne dla niej

Wśród zabawek erotycznych dla kobiet można wyróżnić klasyczne dilda, wibratory o różnych kształtach i intensywności wibracji, które przeznaczone są do penetracji i stymulowania łechtaczki. Warto również wspomnieć o różnego rodzaju stymulatorach łechtaczki. Niektóre w nich działają bezdotykowo stymulując łechtaczkę falami ciśnienia. Pozostałe dają rozkosz dzięki wibracjom. W asortymencie sexshopów możemy również znaleźć różdżki, które nadają się do masażu całego ciała, również miejsc intymnych. Jeśli interesuje Was tematyka BDSM w sklepach erotycznych znajdziecie wszelkiego rodzaju kajdanki, uprzęże, kneble, bicze itp.

Zabawki erotyczne dla niego

Zabawki erotyczne dla mężczyzn to przede wszystkim różnego rodzaju lalki dmuchane, masturbatory oraz pierścienie erekcyjne. Wśród masturbatorów możemy wyróżnić te tradycyjne, które nie posiadają dodatkowych funkcji. Te, które zostały w nie wyposażone nagrzewają się, posiadają różnego rodzaju wibracje. Na półkach sklepowych dostępne są pierścienie erekcyjne- klasyczne oraz z funkcją wibracji.

Podsumowanie

Wśród gadżetów dostępnych dla par możemy wyróżnić różnego rodzaju akcesoria- kajdanki itp, lubrykanty chłodzące lub ogrzewające, wibratory dla par. Dzięki zastosowaniu gadżetów erotycznych czy to w pojedynkę lub w parze możesz zwiększyć swoje doznania erotyczne. Zastanów się co będzie odpowiednim gadżetem dla Ciebie lub Twojego partnera. Pomyśl o miłej niespodziance dla partnera, która sprawi że seks będzie jeszcze bardziej gorący, a doznania głębsze.